Moje najnowsze zdjęcia, m.in. przebudowy centrum Katowic (Rynek, dworzec kolejowy, Galeria Katowicka, ulica 3 Maja, Supersam, aleja Korfantego), można obejrzeć na blogu: foto-marcin.blogspot.com

     

Chorwacja 2008:

Szopka u franciszkanów, styczeń 2008:

Festiwal Riedla 2007:

Festiwal Riedla 2006:

Festiwal Riedla 2005:

Wybory Miss Ekonomika:

 

Jasna Góra 2008:

Słowackie Tatry:

Cieszyn:

Pożegnanie papieża:

Matura w III LO:

Święto Czekolady:

Hutnicza blokada:

    Kim jestem? Fotomarcinem z Katowic. Lubię pstrykanie, książki noblisty Maria Vargasa Llosy, dobre filmy, góry, zimny kefir, gorącą herbatę i ciche cmentarze.

  Jestem współorganizatorem lokalnego konkursu i wystawy fotografii prasowej Tychy Press Photo, odbywających się od 2000 r. w Galerii Obok i Teatrze Małym w Tychach. Więcej informacji, w tym między innymi galerię zdjęć, informacje o laureatach, fotki z poprzedniego wernisażu, historię imprezy oraz aktualny regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie tychypressphoto.pl.

Zobacz galerię 39 zdjęć z tyskich cmentarzy:

 

  Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili wystawę moich fotografii z tyskich cmentarzy w Teatrze Małym w Tychach. Była ona czynna od 20 października do 7 listopada 2007 r., teraz dostępna jest tylko tutaj.  Można było obejrzeć 37 czarno-białych fotografii. Zdjęcia powstały w latach 2004-2007, na obu tyskich cmentarzach komunalnych: w Wartogłowcu i przy ulicy Barwnej oraz cmentarzach parafialnych w dzielnicach: Cielmice, Paprocany, Stare Tychy, Urbanowice i Żwaków. Zobacz też relację z wernisażu w portalu miejskim tychy.pl i informację o wystawie w portalu fotal.pl.

Copyright © by Fotomarcin 1999-2013.
Wszelkie prawa, w szczególności prawa autorskie do wszystkich publikowanych zdjęć i tekstów są zastrzeżone! Ich wykorzystanie, przetwarzanie i powielanie w jakiejkolwiek formie, choćby w celach niekomercyjnych, bez mojej uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione i niezgodne z prawem.


  Mario Vargas Llosa: Marzenie Celta - nowa powieść noblisty.

Polecam: Blog Fotomarcina | Tychy Press Photo | Mario Vargas Llosa | Bruxa patrzy | Plfoto.com
Ostatnio aktualizowano: 27 października 2013 r.